1. Chtěl bych si u vás nechat něco ušít, ale stydím se, mám obavy z osobní schůzky, bojím se, že je moje přání příliš hloupé…

Tuto otázku jsem dala na první místo, protože se s ní setkávám velmi často. Tedy vlastně nesetkávám, málokterý stydlivý zákazník se přizná – ale většinou ji velice jasně, i když nepřímo, naznačuje.
Takže, bát se nemusíte, mám s mužskými zákazníky zkušenosti, šila jsem pro ně ledacos a samozřejmě nekoušu. Jsem zvyklá povídat si s nimi o tom, jestli by pro ně byla vhodnější sukně pod kolena nebo nad kolena. Když si zákazník přeje dámskou halenku, ptám se, jestli nosí podprsenku s vycpávkami (protože střih musí pochopitelně podle toho vypadat), a pokud řekne že ano, beru to jako samozřejmost, nad kterou se vůbec nepozastavuji. A co se neobvyklých přání týče, když vyrábím růžové dívčí minišaty s krajkovou spodničkou na dvoumetrového hromotluka, přijde mi to úplně normální. Opravdu tedy nemusíte mít strach, že se vám někdo bude smát nebo si klepat na čelo.
Zákazníci ke mně chodí pouze po předchozím objednání, což znamená, že nás nikdo nebude rušit a ani tu nepotkáte nikoho jiného. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí.
Pokud se vám přesto na osobní schůzku a zkoušky nechce – nebo to zkrátka máte daleko – je možné domluvit vše telefonicky a e-mailem.

2. Z jakých materiálů šijete?

Prakticky z jakýchkoli, podle přání. Nepracuji pouze s latexem, lackem a kůží.

3. Nemáte nikde uvedené ceny, jak se dozvím, kolik by moje zakázka stála?

Zatímco u korzetů lze ceny standardizovat, u zakázkové výroby oděvů je to prakticky nemožné – záleží na mnoha faktorech. Zavolejte mi nebo napište vaši představu a já vám ráda sdělím předběžnou cenu.

4. Můžu přijet en femme?

Ano. Nebudete první ani poslední.