Korzety jsou vyráběny pouze na zakázku, vždy na míru konkrétnímu zákazníkovi. Nemám k dispozici žádné hotové modely, které by bylo možné ihned zakoupit, proto zde nenajdete ani e-shop. Totéž platí pro všechny ostatní zakázky.

Jak by měl hotový korzet (šaty) vypadat?

Promyslete si vaše přání. Pro inspiraci můžete nahlédnout do naší galerie, hledat na internetu nebo zapojit jen vlastní fantazii. Detaily můžeme doladit, ale přesto od vás budu potřebovat alespoň základní představu, se kterou pak můžeme pracovat.

S výběrem vhodného korzetu vám pomůžou informační články:

Modely korzetů – rozdíl mezi korzety přes prsa a pod prsa; jak mohou korzety vypadat

Než se rozhodnete – úskalí nošení korzetu a na co si budete muset zvyknout

Než si objednáte – podrobný průvodce detaily korzetu

Jak se nosí korzet – správné šněrování, nošení a péče o korzet – ať víte, co vás čeká

Kolik to bude stát?

Cena se odvíjí od použitého střihu a materiálů.

Průměrná cena za korzet přes prsa je 5000 Kč, za korzet pod prsa 4500 Kč. V této částce je zahrnuto vypracování, materiál, krejčovská příprava a další úkony. U speciálních modelů s vyššími nároky na zpracování vám cenu můžu sdělit až po konzultaci – ze zkušenosti vím, že požadavky zákazníků mohou být velmi různorodé a žádnou „průměrnou“ cenu jednoduše nelze určit.

Totéž platí pro ostatní zakázky – sukně, šaty, kostýmy atd.

Před započetím práce je nutné zaplatit zálohu v dohodnuté výši (u korzetů zpravidla 2000 Kč). Složením zálohy se objednávka definitivně stává pro obě strany závaznou. Doplatek zaplatíte po dokončení korzetu osobně, na účet nebo na dobírku.

Kdo sežene materiál?

Základní materiály (černý satén, bílý satén, bavlnu) mám vždy k dispozici, jiné materiály obstarám podle dohody. Můžete-li si materiál zakoupit sami, je to ideální: vyberete si barvu přesně podle svého vkusu a nestane se vám, že bych vybrala něco, co se vám potom nebude líbit. Před zakoupením ale raději zavolejte, abychom vhodný výběr zkonzultovali.

Cena materiálu, který si koupíte, vám bude odečtena od celkové ceny korzetu.

Zasíláte korzety i na Slovensko?

Ano, můžete objednávat i ze Slovenska. Platit můžete na účet ve slovenské bance, tedy bez zbytečných poplatků. Počítejte jen s vyšším poštovným. Na Slovensko nelze zaslat korzet na dobírku.

Rozhodl/a jsem se pro objednávku. Co mám udělat?

Napište mi mail nebo zavolejte. Domluvíme se buď na osobní schůzce, nebo na spolupráci „na dálku“. Korzet lze ušít i bez vaší návštěvy.